Lisa Debruyne
RIZIV 570481-73
🦶 Podoloog 📍 Nazareth-De Pinte
In het kort

Lisa Debruyne is podoloog in Nazareth-De Pinte, specialisaties: Podologie, steunzolen op maat, orthopedische schoenen en ganganalyse, 9 jaar ervaring.

  • 📍 Steenweg Deinze 72, 9810 Nazareth-De Pinte
  • 📞 09 311 80 04
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze podoloog? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Steenweg Deinze 72
9810 Nazareth-De Pinte
📞
Telefoon
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Lisa Debruyne in Nazareth-De Pinte

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Nazareth-De Pinte:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Lisa Debruyne. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Steenweg Deinze 72, 9810 Nazareth-De Pinte Open in Maps →

Openingsuren

Maandag 13:30 tot 17:30
Dinsdag Gesloten
Woensdag 09:30 tot 17:30
Donderdag 09:00 tot 19:30
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Lisa Debruyne is een RIZIV-erkend podoloog die werkzaam is bij Matton Orthopedisch Voetcentrum aan de Steenweg Deinze 72 in Nazareth. Naast erkend podoloog is zij ook erkend orthopedisch schoentechnoloog, een combinatie die zich bij uitstek leent voor de begeleiding van voetklachten van A tot Z. In de praktijk staat de aanpak van houdings- en gangklachten centraal, met biomechanisch onderzoek, ganganalyse en steunzolen op maat. Het voetcentrum combineert podologische zorg met orthopedische schoentechnologie en de aanmaak van orthopedische schoenen op maat. Patienten kunnen er terecht voor advies rond schoeisel en een persoonlijk afgestemde behandeling van voet-, knie-, heup- en rugklachten.

Podologie steunzolen op maat orthopedische schoenen en ganganalyse

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
570481-73
Erkend sinds
2017 (9 jaar ervaring)
Kwalificatie
Podologen

Tarieven & terugbetaling

Podologisch onderzoek
Eerste consultatie + biomechanisch onderzoek
€ 40 - 60
Vrij tarief, meestal niet terugbetaald
Zolen op maat (per paar)
Inclusief afname en aanmeting
€ 150 - 250
Soms deels via aanvullende verzekering
Onderhoudsbehandeling
Eelt, likdoorns en nagelzorg, per sessie
€ 30 - 45
Vrij tarief

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Lisa Debruyne

Voor een raadpleging bij een podoloog heeft u in principe geen doorverwijzing nodig; u kunt rechtstreeks een afspraak maken. Wilt u terugbetaling via het zorgtraject diabetes of een diabetesconventie, dan is wel een voorschrift van uw huisarts of endocrinoloog vereist.
Lisa Debruyne hanteert vrije tarieven. Een podologisch onderzoek kost doorgaans tussen €40 en €60, steunzolen op maat tussen €150 en €250 per paar. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs van uw behandeling.
Voor een afspraak bij Lisa Debruyne neemt u telefonisch contact op via 09 311 80 04.
Neem mee: uw identiteitskaart, een eventueel voorschrift van uw arts (bij diabetes), een lijst van uw medicatie, eerdere steunzolen of orthopedisch schoeisel, en bij een biomechanisch onderzoek best ook uw gewone schoenen, sport- of werkschoenen.
Een podoloog zoals Lisa Debruyne voert onder meer een biomechanisch onderzoek uit, maakt steunzolen op maat, behandelt eelt, likdoorns, ingegroeide en schimmelnagels, verzorgt de diabetische en reumatische voet en geeft advies rond houding, schoeisel en sportblessures.
Het RIZIV betaalt podologie enkel terug in specifieke situaties, zoals voor diabetespatiënten met een verhoogd risicoprofiel (zorgtraject of diabetesconventie, met voorschrift). Daarnaast voorzien veel ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering een gedeeltelijke tegemoetkoming voor steunzolen of consultaties. Informeer hiervoor bij uw mutualiteit.

Podologen in de buurt

Alle podologen in Nazareth-De Pinte →
🦶 Bent u Lisa Debruyne?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze podoloog geweest?
Help anderen met een korte review.