Ann Langmans
RIZIV 570112-54
🦶 Podoloog 📍 Lille
In het kort

Ann Langmans is podoloog in Lille, specialisaties: podologie, 23 jaar ervaring.

  • 📍 Zagerijstraat 50, 2275 Lille
  • 📞 014 23 54 28
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze podoloog? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Zagerijstraat 50
2275 Lille
📞
Telefoon
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Ann Langmans in Lille

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Lille:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Ann Langmans. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Zagerijstraat 50, 2275 Lille Open in Maps →

Ann Langmans is een RIZIV-erkende podoloog met een zelfstandige praktijk aan de Zagerijstraat 50 in Lille (provincie Antwerpen), actief in het vakgebied sinds de vroege jaren 2000. Zij is bereikbaar via telefoon en heeft een eigen praktijkwebsite. Als podoloog biedt zij de gebruikelijke zorg aan, waaronder behandeling van eelt, likdoorns en nagelproblematiek, steunzolen op maat en voetadvies voor mensen met diabetes of andere aandoeningen.

podologie

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
570112-54
Erkend sinds
2003 (23 jaar ervaring)
Kwalificatie
Podologen

Tarieven & terugbetaling

Podologisch onderzoek
Eerste consultatie + biomechanisch onderzoek
€ 40 - 60
Vrij tarief, meestal niet terugbetaald
Zolen op maat (per paar)
Inclusief afname en aanmeting
€ 150 - 250
Soms deels via aanvullende verzekering
Onderhoudsbehandeling
Eelt, likdoorns en nagelzorg, per sessie
€ 30 - 45
Vrij tarief

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Ann Langmans

Voor een raadpleging bij een podoloog heeft u in principe geen doorverwijzing nodig; u kunt rechtstreeks een afspraak maken. Wilt u terugbetaling via het zorgtraject diabetes of een diabetesconventie, dan is wel een voorschrift van uw huisarts of endocrinoloog vereist.
Ann Langmans hanteert vrije tarieven. Een podologisch onderzoek kost doorgaans tussen €40 en €60, steunzolen op maat tussen €150 en €250 per paar. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs van uw behandeling.
Voor een afspraak bij Ann Langmans neemt u telefonisch contact op via 014 23 54 28.
Neem mee: uw identiteitskaart, een eventueel voorschrift van uw arts (bij diabetes), een lijst van uw medicatie, eerdere steunzolen of orthopedisch schoeisel, en bij een biomechanisch onderzoek best ook uw gewone schoenen, sport- of werkschoenen.
Een podoloog zoals Ann Langmans voert onder meer een biomechanisch onderzoek uit, maakt steunzolen op maat, behandelt eelt, likdoorns, ingegroeide en schimmelnagels, verzorgt de diabetische en reumatische voet en geeft advies rond houding, schoeisel en sportblessures.
Het RIZIV betaalt podologie enkel terug in specifieke situaties, zoals voor diabetespatiënten met een verhoogd risicoprofiel (zorgtraject of diabetesconventie, met voorschrift). Daarnaast voorzien veel ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering een gedeeltelijke tegemoetkoming voor steunzolen of consultaties. Informeer hiervoor bij uw mutualiteit.

Podologen in de buurt

Alle podologen in Lille →
🦶 Bent u Ann Langmans?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze podoloog geweest?
Help anderen met een korte review.