Thomas Ligot
RIZIV 570834-11
🦶 Podoloog 📍 Gembloux
In het kort

Thomas Ligot is podoloog in Gembloux, talen: Frans, specialisaties: Sportpodologie, loopanalyse, inlegzolen op maat, diabetische voetzorg, huisbezoeken, 5 jaar ervaring.

  • 📍 Rue De L' Agasse 111, 5030 Gembloux
  • 📞 0474 04 02 38
  • 🗣️ Frans
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze podoloog? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Rue De L' Agasse 111
5030 Gembloux
📞
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Thomas Ligot in Gembloux

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Gembloux:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Thomas Ligot. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Rue De L' Agasse 111, 5030 Gembloux Open in Maps →

Thomas Ligot is een RIZIV-erkende podoloog met een praktijk in Gembloux (Cabinet Médical Cap Santé du Ponant). Als actief sporter in loopsporten, wielrennen en teamsporten begrijpt hij de specifieke behoeften van atleten en legt hij zich toe op biomechanische analyse van het looppatroon en het vervaardigen van functionele inlegzolen op maat. Naast sporters begeleidt hij ook patiënten van alle leeftijden, inclusief diabetische patiënten die specifieke voetzorg nodig hebben. Hij werkt zowel in zijn praktijk als bij patiënten thuis en is bereikbaar via zijn eigen website ligotpodologue.be.

Sportpodologie loopanalyse inlegzolen op maat diabetische voetzorg huisbezoeken

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
570834-11
Erkend sinds
2021 (5 jaar ervaring)
Kwalificatie
Podologen
Talen
Frans

Tarieven & terugbetaling

Podologisch onderzoek
Eerste consultatie + biomechanisch onderzoek
€ 40 - 60
Vrij tarief, meestal niet terugbetaald
Zolen op maat (per paar)
Inclusief afname en aanmeting
€ 150 - 250
Soms deels via aanvullende verzekering
Onderhoudsbehandeling
Eelt, likdoorns en nagelzorg, per sessie
€ 30 - 45
Vrij tarief

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Thomas Ligot

Voor een raadpleging bij een podoloog heeft u in principe geen doorverwijzing nodig; u kunt rechtstreeks een afspraak maken. Wilt u terugbetaling via het zorgtraject diabetes of een diabetesconventie, dan is wel een voorschrift van uw huisarts of endocrinoloog vereist.
Thomas Ligot hanteert vrije tarieven. Een podologisch onderzoek kost doorgaans tussen €40 en €60, steunzolen op maat tussen €150 en €250 per paar. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs van uw behandeling.
Voor een afspraak bij Thomas Ligot neemt u telefonisch contact op via 0474 04 02 38.
Neem mee: uw identiteitskaart, een eventueel voorschrift van uw arts (bij diabetes), een lijst van uw medicatie, eerdere steunzolen of orthopedisch schoeisel, en bij een biomechanisch onderzoek best ook uw gewone schoenen, sport- of werkschoenen.
Een podoloog zoals Thomas Ligot voert onder meer een biomechanisch onderzoek uit, maakt steunzolen op maat, behandelt eelt, likdoorns, ingegroeide en schimmelnagels, verzorgt de diabetische en reumatische voet en geeft advies rond houding, schoeisel en sportblessures.
Het RIZIV betaalt podologie enkel terug in specifieke situaties, zoals voor diabetespatiënten met een verhoogd risicoprofiel (zorgtraject of diabetesconventie, met voorschrift). Daarnaast voorzien veel ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering een gedeeltelijke tegemoetkoming voor steunzolen of consultaties. Informeer hiervoor bij uw mutualiteit.

Podologen in de buurt

Alle podologen in Gembloux →
🦶 Bent u Thomas Ligot?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze podoloog geweest?
Help anderen met een korte review.